Aku's Factory

”Tehtaalla, Aku puhelimessa.”

Oy Aku’s Factory Ltd

Tampere

Aurinkokuja 9
33420 Tampere
+358 3 410 8800

Vantaa

Koivuhaantie 3A
01510 Vantaa
+358 40 548 6283

Pori

Satamapuisto 40
28900 Pori
+358 400 567 097

TUOTANNOT

Olli Pörhölä

olli.porhola@akuntehdas.fi
+358 40 010 5308

Ahti Impola

ahti.impola@akuntehdas.fi
+358 40 725 7258

Jari Leskinen (Porin toimisto)

jari.leskinen@akuntehdas.fi
+358 400 567 097

Klas Granqvist

klas.granqvist@akuntehdas.fi
+358 44 782 2204

 

MYYNTI

Ahti Impola

ahti.impola@akuntehdas.fi
+358 40 725 7258

Jari Leskinen (Porin toimisto)

jari.leskinen@akuntehdas.fi
+358 400 567 097

Pekka Olava (Vantaan toimisto)

pekka.olava@akuntehdas.fi
+358 40 548 6283

 

YRITYSTAPAHTUMAT JA JUHLAT,
TEHTAAN TILOJEN VUOKRAUS

Maarit Lilja

maarit.lilja@akuntehdas.fi
+358 44 782 2249

 

AV-ASENNUKSET JA -LAITEMYYNTI

Juha Laaksonen

juha.laaksonen@akuntehdas.fi
+358 40 015 3690

 

ÄÄNISUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Klas Granqvist

klas.granqvist@akuntehdas.fi
+358 44 782 2204

Antti Salminen

antti.salminen@akuntehdas.fi
+358 40 092 2230

Jyrki Saranpää

jyrki.saranpaa@akuntehdas.fi
+358 44 782 2205

Jaakko Yrjölä

jaakko.yrjola@akuntehdas.fi
+358 40 535 4645

Samuel Merisalo

samuel.merisalo@akuntehdas.fi
+358 40 867 0639

Edvin Nurmela

edvin.nurmela@akuntehdas.fi
+358 40 758 7733

 

LAVARAKENTEET

Kari Wikström

kari.wikstrom@akuntehdas.fi
+358 44 782 2252

 

VALOSUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Pekka Martti

pekka.martti@akuntehdas.fi
+358 44 782 2224

Matti Nuutinen

matti.nuutinen@akuntehdas.fi
+358 40 843 1653

Mikko Leskinen

mikko.leskinen@akuntehdas.fi
+358 44 575 2333

Pekka Suikkari

pekka.suikkari@akuntehdas.fi
+358 44 782 2263

 

KUVASUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Teemu Lehtonen

teemu.lehtonen@akuntehdas.fi
+358 40 840 0299

Petteri Pietikäinen

petteri.pietikainen@akuntehdas.fi
+358 40 531 7122

 

VARASTO, KIINTEISTÖ

Jyrki Niemi

jyrki.niemi@akuntehdas.fi
+358 44 782 2201

Jukka Ojala

jukka.ojala@akuntehdas.fi
+358 50 443 1791

 

HALLINTO

Aku Syrjä

Toimitusjohtaja
aku.syrja@akuntehdas.fi
+358 44 782 2200

Reijo Hammar

reijo.hammar@akuntehdas.fi
+358 44 782 2202

Leena Ristolainen

Taloushallinto
leena.ristolainen@akuntehdas.fi
+358 44 782 2210

Outi Korpela

outi.korpela@akuntehdas.fi
+358 44 782 2236

 

LASKUTUS

Y-tunnus: 2238644-2

Verkkolaskuosoite: 003722386442,
OVT-tunnus: 003722386442
Operaattori: Danske Bank Oyj, Välittäjän tunnus: DABAFIHH

Sähköpostitse: leena.ristolainen@akuntehdas.fi

Paperilaskut: Oy Aku’s Factory Ltd, Aurinkokuja 9, 33420 Tampere