Aku's Factory

”Tehtaalla, Aku puhelimessa.”

Oy Aku’s Factory Ltd

Tampere

Aurinkokuja 9
33420 Tampere
+358 3 410 8800

Turku

Logomo Byrå
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku
+358 40 015 3690

Vantaa

Koivuhaantie 3A
01510 Vantaa
+358 7 65 8116

TUOTANNOT

Klas Granqvist

klas.granqvist@akuntehdas.fi
+358 44 782 2204

Olli Pörhölä

olli.porhola@akuntehdas.fi
+358 40 010 5308

Ahti Impola

ahti.impola@akuntehdas.fi
+358 40 725 7258

 

MYYNTI

Juha Laaksonen (Turun toimisto)

juha.laaksonen@akuntehdas.fi
+358 40 015 3690

Jaakko Vaismaa

jaakko.vaismaa@akuntehdas.fi
+358 40 508 2900

 

YRITYSTAPAHTUMAT JA JUHLAT,
TEHTAAN TILOJEN VUOKRAUS

Maarit Lilja

maarit.lilja@akuntehdas.fi
+358 44 782 2249

 

ÄÄNISUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Klas Granqvist

klas.granqvist@akuntehdas.fi
+358 44 782 2204

Antti Salminen

antti.salminen@akuntehdas.fi
+358 40 092 2230

Jyrki Saranpää

jyrki.saranpaa@akuntehdas.fi
+358 44 782 2205

Jaakko Yrjölä

jaakko.yrjola@akuntehdas.fi
+358 40 535 4645

Samuel Merisalo

samuel.merisalo@akuntehdas.fi
+358 40 867 06

Edvin Nurmela

edvin.nurmela@akuntehdas.fi
+358 40 758 7733

 

LAVARAKENTEET

Kari Wikström

kari.wikstrom@akuntehdas.fi
+358 44 782 2252

 

VALOSUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Pekka Martti

pekka.martti@akuntehdas.fi
+358 44 782 2224

Matti Nuutinen

matti.nuutinen@akuntehdas.fi
+358 40 843 1653

Mikko Leskinen

mikko.leskinen@akuntehdas.fi
+358 44 575 2333

Pekka Olava (Vantaan toimisto)

pekka.olava@akuntehdas.fi
+358 40 548 6283

Eetu Vesamo (Vantaan toimisto)

eetu.vesamo@akuntehdas.fi
+358 40 765 8116

 

KUVASUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Teemu Lehtonen

teemu.lehtonen@akuntehdas.fi
+358 40 840 0299

Petteri Pietikäinen

petteri.pietikainen@ akuntehdas.fi
+358 40 531 7122

 

VARASTO, KIINTEISTÖ

Jyrki Niemi

jyrki.niemi@akuntehdas.fi
+358 44 782 2201

Jukka Ojala

jukka.ojala@akuntehdas.fi
+358 50 443 1791

 

HUOLTO

Tiia Laajisto

tiia.laajisto@akuntehdas.fi
+358 50 521 0357

 

HALLINTO

Aku Syrjä

Toimitusjohtaja
aku.syrja@akuntehdas.fi
+358 44 782 2200

Reijo Hammar

Kehitysjohtaja
reijo.hammar@akuntehdas.fi
+358 44 782 2202

Leena Ristolainen

Taloushallinto
leena.ristolainen@akuntehdas.fi
+358 44 782 2210

Outi Korpela

outi.korpela@akuntehdas.fi
+358 44 782 2236