Yhteystiedot

”Tehtaalla, Aku puhelimessa.”


Oy Aku’s Factory Ltd
Aurinkokuja 9
33420 Tampere
+358 3 410 8800
 

HALLINTO

Aku Syrjä
Toimitusjohtaja
aku.syrja@akuntehdas.fi
+358 44 782 2200

Reijo Hammar
Kehitysjohtaja
reijo.hammar@akuntehdas.fi
+358 44 782 2202

Leena Ristolainen
Taloushallinto
leena.ristolainen@akuntehdas.fi
+358 44 782 2210
 

LAVARAKENTEET, RIPUSTUKSET

Kari Wikström
kari.wikstrom@akuntehdas.fi
+358 44 782 2252


MYYNTI

Reijo Hammar
reijo.hammar@akuntehdas.fi
+358 44 782 2202

Juha Laaksonen
juha.laaksonen@akuntehdas.fi
+358 400 153 690

Jaakko Vaismaa
jaakko.vaismaa@akuntehdas.fi
+358 40 508 2900


VALOSUUNNITTELU JA -TEKNIIKKA

Pekka Martti
pekka.martti@akuntehdas.fi
+358 44 782 2224

Matti Nuutinen
matti.nuutinen@akuntehdas.fi
+358 40 843 1653

Eetu Vesamo
eetu.vesamo@akuntehdas.fi
+358 40 7658116

Mikko Leskinen
mikko.leskinen@akuntehdas.fi
+358 44 5752333

 



 

 




Oy Aku's Factory Ltd

LOGOMO Byrå
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku 
+358 400 15 3690

TUOTANNOT

Olli Pörhölä
olli.porhola@akuntehdas.fi
+358 400 105 308

 


VIDEO- JA VALOTEKNIIKKA

Teemu Lehtonen
teemu.lehtonen@akuntehdas.fi
+358 40 840 0299


ÄÄNISUUNNITTELU - JA TEKNIIKKA

Klas Granqvist
klas.granqvist@akuntehdas.fi
+358 44 7822 204

Antti Salminen
antti.salminen@akuntehdas.fi
+358 400 922 230

Jyrki Saranpää
jyrki.saranpaa@akuntehdas.fi
+358 44 782 2205

Jaakko Yrjölä
jaakko.yrjola@akuntehdas.fi
+358 40 535 4645

Samuel Merisalo
samuel.merisalo@akuntehdas.fi
+358 40 867 06


TEHTAAN TAPAHTUMATILOJEN VUOKRAUS, TEHTAANMYYMÄLÄ

Maarit Lilja
maarit.lilja@akuntehdas.fi
+358 44 782 2249


OY AKU'S FACTORY TURUN KONTTORI

Juha Laaksonen
Myynti
juha.laaksonen@akuntehdas.fi
+358 400 153 690